Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 011 Bodensee - Dortmund (07:20)

07:20 Констанц Döbeleparkplatz
08:40 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
09:30 Фрайбург Hbf/ZOB
10:30 Кель Busbahnhof/Hbf
10:45 Страсбург Place de l Etoile
15:35 Леверкузен Railway station
16:30 Дюссельдорф ZOB
17:15 Ессен Bus Station, Freiheit st.
17:45 Бохум Wittener Straße, under the railway bridge
18:10 Дортмунд ZOB bei Hbf
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information