Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 011 Dortmund - Bodensee (07:45)

07:45 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
08:15 Бохум Wittener Straße, under the railway bridge
08:50 Ессен Bus Station, Freiheit st.
09:45 Дюссельдорф ZOB
10:45 Леверкузен Railway station
15:30 Страсбург Place de l Etoile
15:45 Кель Busbahnhof/Hbf
17:00 Фрайбург Hbf/ZOB
17:40 Титизе Am Badeparadies 1, 79822
19:00 Констанц Döbeleparkplatz
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information