Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 067 Leipzig - Amsterdam (08:05)

08:05 Лейпциг Hbf.,Goethestr
08:55 Галле Bus Station, Ernst-Kamieth-Straße st.
10:05 Магдебург ZOB Bussteig 7
12:30 Ганновер ZOB
13:35 Бад Оунхаусен Bus Station, Königstraße 2,
14:25 Оснабрюк Bus Station, Eisenbahnstraße 10
17:30 Амстердам Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information