Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 068 Amsterdam - Bayreuth

10:10 Амстердам Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Утрехт Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:55 Дуйсбург Hbf
13:30 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
14:30 Леверкузен Railway station
17:00 Франкфурт-на-Майні Hbf
18:45 Вюрцбург Hbf
19:20 Швайнфурт Hbf
20:05 Бамберг Hbf
21:00 Байройт GII Goethestrasse
21:10 Байройт Universität
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information