Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 074 Гент - Росток (08:50)

08:50 Гент Dampoort Station
10:00 Брюссель CCN Gare du Nord
13:05 Дюссельдорф ZOB
13:40 Дуйсбург Hbf
14:10 Ессен Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
18:00 Бремен Railway Station, Breitenweg 13
19:45 Гамбург ZOB am Hbf
21:55 Росток ZOB
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information