Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 076 Милан - Мюнхен (08:00)

08:00 Милан terminla bus Milano-Lampugnano
09:20 Лугано Via Giacomo E Filippo Ciani
09:55 Беллинцона Bus Parking near Unione Hotel, Via H. Guisan
12:15 Кур Bus Station, Gürtelstraße 14
13:35 Дорнбірн Bus Station, Bahnhofstraße, 6850
14:00 Брегенц Bus Station, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
14:20 Линдау Berliner Platz
16:25 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information