Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 14 Gorlitz - Koln

08:20 Герлиц Hbf
09:05 Баутцен Schliebenstraße, Parkplatz
09:55 Хойєрсверда Lausitzer Platz
11:05 Котбус ZOB, Marienstr. 1
12:40 Берлин Südkreuz Bf, st.Hildegard-Knef-Platz
13:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:20 Магдебург ZOB am Hbf
17:20 Ганновер ZOB am Hbf, Raschplatz
20:30 Дуйсбург Hbf., ZOB
21:05 Дюссельдорф ZOB am Hbf
21:50 Леверкузен Mitte Busbahnhof
22:25 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information