Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 144 Берлин - Норддайх (10:30)

10:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
14:55 Бремен Railway Station, Breitenweg 13
15:45 Ольденбург ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:20 Упленген Autohof Apen-Remels
16:55 Эмден Hbf
17:35 Норден ZOB
17:55 Нордайх ZOB (Port)
Перевізник: Meinfernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information