Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 170 Rugen - Dresden

09:20 Гёрен Bus Station, Bahnhofstraße 1-2
09:25 Бабе Chaussee 7
09:35 Зеллин Hauptstraße 7-8
09:55 Бинц Bus Station, Dollahner Straße 17, pl.3
10:15 Берген-на-Рюгене Angle Ringstraße and B196
10:50 Штральзунд Weidendamm, pl.1
11:25 Грайфсвальд Bus Station, Bahnhofstraße 36, pl.4
14:40 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:25 Берлин аеропорт Шенефельд Airport "Shonefeld"
17:20 Дрезден Hansastraße (Neustadt)
17:30 Дрезден ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information