Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 802 846 Kosice - Hamburg

10:30 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
11:00 Пряшів Bus Station
11:50 Левоча Bus Station
12:30 Попрад Bus Station
13:10 Липтовский Микулаш Bus Station
13:50 Ружомберок Bus Station
15:20 Жиліна Bus Station
16:00 Поважска-Бистрица Dom. sluzieb
16:40 Тренчин Bus Station
18:40 Брно Bus Station "Zvonarka"
21:30 Прага Bus Station "Florenc"
04:25 Магдебург ZOB Bussteig 7
06:25 Ганновер ZOB
08:10 Бремен ZOB, Internationale
09:40 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
Перевізник: INTERBUS
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 75%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information