Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 806 Рим - Вильнюс

15:00 Рим St.Tiburtina, piazzale Ovest, Largo Mazzoni
19:00 Флоренция Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
21:10 Болонья Devanti st.ferroviaria, viale P.Pietramellara
22:50 Падуя St.piattaforma 12, viale della Pace
23:20 Венеція Tronchetto Stazione
23:30 Местре Viale stazione, ATVO bus stop
03:10 Клагенфурт Hbf, Busbhf., St.16
05:30 Грац Hauptbahnhof, Busbhf.
08:30 Відень Vienna International Busterminal Erdberg
10:45 Брно Bus Station "Zvonarka"
15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:15 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
19:30 Ченстохова Parking McDonalds, ul.Drogowcow
21:30 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
23:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:40 Ломжа Plac Niepodległości
02:40 Граево Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
03:20 Августів Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
03:50 Сувалки przyst. PGK vis a vis PKS
05:50 Маріямполе Autobusu stotis, 2 B Stoties str.
06:40 Каунас Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
08:40 Вільнюс Autobusu stotis, Sodu g.22
Перевізник: UAB Kautra
Багаж: 1шт. - бесплатно, каждый след. от 6EUR
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 6 год. до від'їзду: 50%
менше 6год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Группа от 6 чел.
10% Молодежь до 25 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information