Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 807 815 Брэдфорд - Михаловце

05:00 Брэдфорд William Street, BD1
06:00 Шеффилд Brown Street, post code S1
07:30 Дерби Bus Station
08:30 Бирмингем Paradise Circus Queensway
08:30 Лестер St. Margarets Bus Station, Stop 21,22
08:00 Питерборо Queensgate Bus Station
13:30 Дувр Bus Station
19:30 Брюссель Bus Station Eurolines
05:00 Плзень Bus Station, st.Gusova 90
06:00 Прага Bus Station "Florenc"
11:00 Тренчин Bus Station
11:30 Поважска-Бистрица Bus Station
11:50 Жиліна Bus Station
13:50 Ружомберок Bus Station
14:10 Липтовский Микулаш Bus Station
15:00 Попрад Bus Station
15:30 Левоча Bus Station
16:10 Пряшів Bus Station
17:00 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
Перевізник: INTERBUS
Багаж: 1шт. от 5 EUR
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 75%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 14% Молодежь до 26 лет
14% Пенсионеры от 60 лет
38% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information