Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 815 Харьков - Созополь

06:00 Харків Plekhanovska str, 65/ metro station "Sportivnaya"
09:15 Дніпро Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
10:30 Запоріжжя Lenina ave. 92, Shopping center "Palmira plaza"
15:15 Херсон Bypass M-14 Odessa - Melitopol - Novoazovsk, gas stations WOG
16:00 Миколаїв Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
11:30 Каварна route Varna - Durankulak
12:10 Балчик Gas Station "Lafi"
12:30 Албена Bus Station
12:40 Кранево "Top Market" bus station
13:00 Золоті піски Управление
13:45 Сонячний День Bus Station
14:10 Св. Константин и Елена Parking near complex
14:30 Варна "Poligraphia" bus station
15:00 Камчія fork to Kamchia
15:30 Бяла АЗС у дороги
15:40 Обзор Bus Station
16:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
16:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
16:25 Равда post, restaurant Tornado
16:30 Ахелой restaurant Black And White
16:40 Поморіє Bus Station in new town
17:00 Сарафово bus stop airport
17:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
18:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information