Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 82 Pisticci - Koln

13:40 Пістіччі Scalo Ferroviario
13:50 Феррандина SCALO - Stazione FS
14:00 Саландра Scalo Ferroviario Loc.Pantano
14:10 Грассано SCALO - Stazione FS
14:25 Кампомаджоре Bivio SS 407 Basentana
14:55 Потенца Terminal Bus Viale del Basento
15:25 Лагопесоле SS658 c/o Esso_FILIANO
15:45 Ріонеро-ін-Вультуре Stazione FS
16:00 Мельфі Stazione FS
16:20 Кандела S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
17:15 Сан-Северо Transfer
17:40 Сан-Северо Stazione FS
19:55 Пескара Città S.Angelo-Via Mulino del G.
06:00 Мюнхен P+R Fröttmaning
07:20 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
08:30 Ульм Neue Strasse
09:35 Штутгарт аеропорт Airport Busterminal SAB
10:45 Карлсрує Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
11:30 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:15 Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
13:00 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
16:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information