Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 847002 Freiburg- Riga

07:30 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Оффенбург Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Страсбург Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Баден-Баден Hauptbahnhof DB, Ooser Bahnhofstraße between 5 and 7
10:35 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:35 Дармштадт Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
11:40 Франкфурт-на-Майні Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Гиссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
12:30 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
16:50 Геттинген Hbf, südl. v. ZOB Berliner Str
18:30 Брауншвейг Berliner platz, near the Central Railway Station
22:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Острув-Мазовецка ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Біялисток Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Августів Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Сувалки ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Маріямполе Autobusu stotis, 2 B Stoties str.
15:05 Каунас Kaunakiemio g. 9, near AKROPOLIS, pl. Internat
16:40 Паневежис Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Рига Bus Station, 1 Pragas iela str.
Перевізник: TRANSINESTA
Багаж: 1шт. до 30кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR.
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 1 год. до від'їзду: 50%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 5-12 лет (только с родителями)
50% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information