Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 85 Нардо - Кельн

10:15 Нардо Via XXV Luglio n° 7
10:30 Галлиполи P.le Cimitero SS per Alezio
10:55 Галатоне Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:30 Мальє Via F.lli Piccinno,35
11:55 Лечче Foro Boario c/o parcheggio bus
12:35 Бріндізі Via Galanti 1 Ist. Prof.
13:05 Франкавилла-Фонтана Via x Grottaglie Distr.TOTAL
13:20 Гроттальє Piazzale Unicef
13:45 Таранто Porto Mercantile
14:00 Массафра Via Magna Grecia c/o Agip
14:50 Джоя-дель-Колле Via F. II di Svevia Q8
16:02 Чериньола Transfer
16:55 Фоджа Stazione FS
17:40 Сан-Северо Stazione FS
19:55 Пескара Città S.Angelo-Via Mulino del G.
06:00 Мюнхен P+R Fröttmaning
07:20 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
08:30 Ульм Neue Strasse
09:35 Штутгарт аеропорт Airport Busterminal SAB
10:45 Карлсрує Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
11:30 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:15 Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
13:00 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
16:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information