Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Bruges - Bucuresti

05:00 Брюгге Bus Station
06:00 Гент Railway Station
06:45 Алст Railway Station
07:45 Антверпен Hbf. Van Stralenstraat 22/24
09:15 Брюссель Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
11:00 Льеж Central Station Guillemins
11:30 Арад Bus Station, Transdara
13:00 Тімішоара Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Лугож Bus Station, Atlassib
15:30 Дева Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Себес Autogara Voltrans
17:30 Сібіу Bus Station Turnișor
19:00 Фагарас In front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul
20:30 Брасов Autogara Bartolomeu
22:00 Плоєсті Bus Station South
23:30 Бухарест Bus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Перевізник: Atlassib
Багаж: 2шт. до 40кг-бесплатно, каждый след. 1кг - 1.5 EUR
Умови повернення: до 1 год. до від'їзду: 90%
Знижки: 10% Студент
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information