Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kamyshin-Karlsruhe

14:00 Камишин Bus Station, Volgogradskaia str.30
17:00 Саратов Bus Station
04:00 Воронеж Bus Station, Moskovskiy prospekt 17
07:00 Курск 114 50 let Oktiabria str.
09:00 Орел Bus Station, 1 Avtovokzalnaya str.
12:30 Брянск Bus Station, 1A Peresveta str.
17:00 Смоленськ Police station
18:00 Мінськ Hotel Westa
22:00 Брест Supermarket Mix
15:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
16:00 Магдебург ZOB am Hbf
17:00 Брауншвейг Ausfahrt 57,A2 Rasthof
18:00 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
19:30 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
21:30 Ессен Bus Station, Freiheit st.
22:00 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
23:00 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
01:00 Монтабаур ICE Bahnhof
02:00 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
03:00 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
04:00 Карлсрує Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
05:00 Хайльбронн ZOB
Перевізник: Benz Reisen
Багаж: 1шт. до (70x50x40) до 25 кг -бесплатно, каждый след. от 5/15EUR
Додаткова інформація: Перевозка велосипедов в разобранном состоянии - 50 EUR. Перевозка животного - 40-100% цены билета.
Умови повернення: до 744 год. до від'їзду: 90%
від 744год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information