Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kirovograd - Bydgoszcz

23:30 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
01:10 Камянка (Черкаська обл.) Bus Station ul. Gogolya, 21
02:40 Черкаси Bus Station, Krupskoi str., 7
05:45 Бориспіль Airport
07:00 Київ Bus Station pr. Nauki, 1
10:20 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
12:00 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
13:40 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
15:00 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
19:50 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:15 Варшава Żwirki i Wigury 1
23:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:25 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
03:40 Влоцлавек Bus Station, Okrzei str.
05:20 Торунь Bus Station "Arriva", st. Dąbrowskiego 8
06:30 Бидгощ Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Перевізник: ПП Твад
Багаж: 1шт. до 50кг(60x40x40)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information