Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Poznan - Kremenchuk

10:15 Познань Bus Station, st.Stanislawa Matyi 2
11:50 Конин ul. Szarych Szeregow 1A
13:40 Лодзь ul. Smugowa 30 32
15:40 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 8
19:30 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
20:50 Замосць ul. Szczebrzeska 60
01:10 Володимир-Волинський Bus Station, D. Galickogo st. 14
02:35 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
03:55 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
07:05 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
09:40 Київ Bus Station "Vydubichi", Naberezno-Pecerskaya doroga 10
11:05 Переяслав-Хмельницький Khmelnitskogo str. 102
13:00 Черкаси Smilyanska str. 166A
15:15 Кременчук Bus Station, Vorovskogo 32/6
Перевізник: TKL Polski Transport Osobowy
Багаж: 10% стоимости билета за проезд
Умови повернення: до від'їзду: 80%
Знижки: 50% Дети 0-7 лет
99% Дети 0-5 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information