Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту T 224 S Калининград-Штутгард

19:00 Калінінград OB, Moskovsky Prospekt 184
19:55 Мамоново ZOB, Michajlevski Str.
06:00 Потсдам Hbf. Fr.-Engels-Str., Hst. Fernlinien
07:35 Магдебург ZOB am Hbf
08:50 Брауншвейг ZOB, Berliner Str.
09:50 Ганновер Hbf. OB, Bussteig 4-5
11:45 Геттинген Hbf. Berliner Str.
12:30 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Гиссен Parkplatz, Róg Licher Str / An der Automeile
15:30 Франкфурт-на-Майні Hbf, ZOB Hst. 7-9
16:55 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:00 Карлсрує Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
19:00 Штутгарт ZOB, S-Obertürkheim, P+R Parkplatz
Перевізник: KönigAuto AG
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information