Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Еленя Гура - Черновцы

09:30 Єленя-Гура Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
12:00 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
14:00 Ополе Bus Station, st. 1 Maja 4
15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
20:00 Ряшів CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
21:35 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
01:50 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
02:20 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
03:50 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
05:20 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
06:40 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
09:00 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
Перевізник: Prykarpatskyy Express
Багаж: Ручная кладь 5 кг 60×40×20 см, багаж до 30, каждый след. 15кг 5 EUR
Додаткова інформація: Перевозка собак разрешается, доплата - 20-100% от цены билета в зависимости от размера собаки.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information