По времени
По цене

Перевозчик Winew

Телефон: +380322471730,
Рейтинг перевозчика Winew
3.52
Всего оценок: 27
 5
10
 4
7
 3
2
 2
3
 1
5

Все маршруты перевозчика

Карлсруэ - Херсон (юг) Карлсруэ - Херсон (центр)
Херсон - Карлсруэ (центр) Херсон - Карлсруэ (юг)
Мелитополь - Кельн (север) Кельн - Мелитополь (север)
Мелітополь - Вроцлав Вроцлав - Мелітополь
Щецин - Мелітополь(5) Мелитополь - Щецин (2)

Фотографии


 • -1
  Винница - Нюрнберг

  Все просто nice

 • 0
  Днепр - Умань

  Ехал летом, было жарко, всё время работал кондиционер, за это большое спасибо, но ночью водитель стал его выключать минут на 15, было не приятно, но как только сказал водителю то сразу включил

 • 1
  Краков - Тернополь

  Рідко пишу відгуки, але тут не витримав. Поїздка була ЖАХЛИВА!!! Почалось з того що при вказаній ціні квитка з Кракова до Тернополя 450 гривень при оплаті готівкою водію він вказав ціну 80 злотих (курс на той момент - 7,1грн за злотий), і ніяк це обгрунтовувати не хотів. Автобус запізнився в Краків на 2,5 години. При тому що на кордоні черг не було взагалі, до Львова він умудрився ще на півтори години збільшити відставання від графіка. В Львові виїхали з вокзалу на Стрийській і ще зробили гак по Львову, бо хтось там передавав якусь передачу. Як на мене - це верх зневаги до пасажирів. В результаті до Тернополя прибули о 16:35, по графіку мали бути об 11:00. Тобто, навіть якщо врахувати запізнення до Кракова, до Тернополя вони умудрились ще на три години відстати від графіка.

 • 1
  Львов - Регенсбург

  Рейс Херсон-Львов - Карлсруэ. Обещали тулет в автобусе - туалет в автобусе НЕ РАБОТАЛ. Так как не было стьюарта - второй водитель был не очень комуникабельным. За меньшие деньги европейские перевозчики предоставляют лучшие условия и сервис. Общее впечатление не очень.

 • 0
  Умань - Львов

  Поїздка чудова, автобус комфортабельний, салон чистий. Дуже задоволена.)

Поиск маршрута Пожалуйста, подождите

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

Дополнительная информация