Фильтр основных параметров

Цена
Время отправления
00.00час
23.59час
Время прибытия
00.00час
23.59час
Вид соединения
Вид транспорта

Выбор комфорта

Вид комфорта

Выбор перевозчика

Перевозчик
По времени
По цене

Перевозчик Winew

Рейтинг перевозчика Winew
4.29
Всего оценок: 7
 5
5
 4
1
 3
0
 2
0
 1
1

Все маршруты перевозчика

Карлсруэ - Херсон (юг) Карлсруэ - Херсон (центр)
Херсон - Карлсруэ (центр) Херсон - Карлсруэ (юг)
Мелитополь - Кельн (север) Кельн - Мелитополь (север)

 • 0
  Нюрнберг - Львов

  Все нічого якби водії не розвозили посилки по хатам під Львовом (це при тому що їхали із кількагодинним запізненням!) А так привітні водії, чудові фільми крутять, оптимальна температура в салоні.

 • 0

  Приїхали в кінцевий пункт на 6 годин пізніше запланованого! На автовокзалі, де була запланована посадка, не було жодної інформації про рейс ні на самій станції, ні в диспетчерів. Автобус прибув на станцію відправлення на годину пізніше часу, вказаного в квитку, без жодного попередження від компанії-перевізника. Інтернету в автобусі не було взагалі, хоча мав бути. Місця при посадці в автобус відрізнялися від тих, що були в квитку при покупці, бо "так визначила диспетчерська служба перевізника". Деяким пасажирам спочатку відмовили в посадці по куплених квитках, оскільки "їх не було в списку". В решті решт таки взяли всіх, але одному пасажиру навіть довелося сидіти на відкидному місці другого водія. До того ж на кожній зупинці чекали десь годину, поки вияснялася ситуація з квитками і невідповідністю кількості пасажирів. Зате хоч туалет працював :) Персонал самого автобуса був дуже привітний та намагався всіма силами допомогти у всіх ситуаціях.

 • 0

  Поїздка пройшла добре і швидко. Водії приємні. Автобус чистий та зручний. пересадка у Львові тривала на 1 год довше, ніж заплановано, шкода що нас не попередили

 • 0

  5

 • 2

  Fantastic service and very friendly drivers!

Поиск маршрута Пожалуйста, подождите

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

Дополнительная информация