Podle času
Podle ceny

Autobusy Aarhus - Kobenhavn

Koupit jízdenky na autobus Aarhus – Kobenhavn: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Dánsko, cena jízdného do Kobenhavn. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Aarhus do Kobenhavn a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kobenhavn levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:05 – 11:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

08:45 – 13:15 AarhusKobenhavn

4 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

09:05 – 13:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Denně

10:00 – 14:00 AarhusKobenhavn

4 hod. 0 min.

Ne

11:05 – 15:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Pá, Ne

11:30 – 15:30 AarhusKobenhavn

4 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt

12:05 – 16:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Ne

12:15 – 16:45 AarhusKobenhavn

4 hod. 30 min.

So

13:05 – 17:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Pá, Ne

14:00 – 18:00 AarhusKobenhavn

4 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

14:05 – 18:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Denně

14:30 – 18:30 AarhusKobenhavn

4 hod. 0 min.

Ne

16:05 – 20:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Pá, Ne

17:05 – 21:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:00 – 23:25 AarhusKobenhavn

4 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt

19:05 – 23:00 AarhusKobenhavn

3 hod. 55 min.

Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Aarhus do centra Kobenhavn v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Aarhus a příjezdu v Kobenhavn. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Dánsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací