За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Орхус - Копенгаген

Купити квитки на автобус Орхус - Копенгаген: де і як замовити автобусні квитки в Данію, вартість самостійної поїздки в Копенгаген. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Орхус в Копенгаген і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Копенгаген дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:05 – 11:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

08:45 – 13:15 ОрхусКопенгаген

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

09:05 – 13:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Кожен день

10:00 – 14:00 ОрхусКопенгаген

4 год. 0 хв.

Нд

11:05 – 15:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Пт, Нд

11:30 – 15:30 ОрхусКопенгаген

4 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт

12:05 – 16:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Нд

12:15 – 16:45 ОрхусКопенгаген

4 год. 30 хв.

Сб

13:05 – 17:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Пт, Нд

14:00 – 18:00 ОрхусКопенгаген

4 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

14:05 – 18:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Кожен день

14:30 – 18:30 ОрхусКопенгаген

4 год. 0 хв.

Нд

16:05 – 20:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Пт, Нд

17:05 – 21:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

19:00 – 23:25 ОрхусКопенгаген

4 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт

19:05 – 23:00 ОрхусКопенгаген

3 год. 55 хв.

Пт, Нд

Як з Орхус швидко доїхати до центру Копенгаген в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Орхус і куди прибувають до Копенгаген. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Данію, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information