Według czasu
Według ceny

Autobusy Aarhus - Kobenhavn

Kup bilet na autobus Aarhus – Kobenhavn: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Dania, Ceny przejazdu w Kobenhavn. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Aarhus do Kobenhavn i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kobenhavn najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:05 – 11:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

08:45 – 13:15 AarhusKobenhavn

4 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

09:05 – 13:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Codziennie

10:00 – 14:00 AarhusKobenhavn

4 godz. 0 min.

Nd

11:05 – 15:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Pt, Nd

11:30 – 15:30 AarhusKobenhavn

4 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz

12:05 – 16:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Nd

12:15 – 16:45 AarhusKobenhavn

4 godz. 30 min.

Sb

13:05 – 17:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Pt, Nd

14:00 – 18:00 AarhusKobenhavn

4 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt

14:05 – 18:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Codziennie

14:30 – 18:30 AarhusKobenhavn

4 godz. 0 min.

Nd

16:05 – 20:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Pt, Nd

17:05 – 21:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

19:00 – 23:25 AarhusKobenhavn

4 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz

19:05 – 23:00 AarhusKobenhavn

3 godz. 55 min.

Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Aarhus szybko dojechać do centrum Kobenhavn w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Aarhus oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kobenhavn. Czas w podróży: czas podróży do Dania, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information