DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ostrava - Praha

Koupit jízdenky na autobus Ostrava – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ostrava do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:35 – 05:30 OstravaPraha

4 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So

01:30 – 07:30 OstravaPraha

6 hod. 0 min.

Po, Pá, So

01:30 – 07:50 OstravaPraha

6 hod. 20 min.

02:00 – 07:00 OstravaPraha

5 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 09:00 OstravaPraha

6 hod. 30 min.

St, Pá

02:40 – 08:40 OstravaPraha

6 hod. 0 min.

Ne

02:40 – 08:00 OstravaPraha

5 hod. 20 min.

Út

02:50 – 08:50 OstravaPraha

6 hod. 0 min.

Denně

07:10 – 14:35 OstravaPraha

7 hod. 25 min.

St, So, Ne

08:00 – 13:30 OstravaPraha

5 hod. 30 min.

08:00 – 13:30 OstravaPraha

5 hod. 30 min.

09:00 – 14:25 OstravaPraha

5 hod. 25 min.

09:30 – 15:00 OstravaPraha

5 hod. 30 min.

Po

09:30 – 15:00 OstravaPraha

5 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

10:25 – 16:10 OstravaPraha

5 hod. 45 min.

Čt, Pá

10:40 – 16:50 OstravaPraha

6 hod. 10 min.

St, Čt, So, Ne

10:40 – 16:50 OstravaPraha

6 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

12:40 – 18:50 OstravaPraha

6 hod. 10 min.

13:15 – 18:25 OstravaPraha

5 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

18:00 – 23:30 OstravaPraha

5 hod. 30 min.

St

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ostrava do centra Praha v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ostrava a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací