• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Острава - Прага

Купити квитки на автобус Острава - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Острава в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 05:20 ОстраваПрага

4 год. 50 хв.

Вт, Пт

00:30 – 05:20 ОстраваПрага

4 год. 50 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

00:35 – 05:30 ОстраваПрага

4 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

02:00 – 07:00 ОстраваПрага

5 год. 0 хв.

Кожен день

02:00 – 08:00 ОстраваПрага

6 год. 0 хв.

Пт

02:30 – 09:00 ОстраваПрага

6 год. 30 хв.

Сб

02:30 – 09:00 ОстраваПрага

6 год. 30 хв.

Чт

02:30 – 09:00 ОстраваПрага

6 год. 30 хв.

Пт

02:50 – 08:50 ОстраваПрага

6 год. 0 хв.

Кожен день

04:30 – 10:00 ОстраваПрага

5 год. 30 хв.

Вт

06:30 – 12:30 ОстраваПрага

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

12:40 – 18:50 ОстраваПрага

6 год. 10 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:15 – 18:25 ОстраваПрага

5 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

18:00 – 23:30 ОстраваПрага

5 год. 30 хв.

Ср

Маршрут на карті

Як з Острава швидко доїхати до центру Прага в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Острава і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя