Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Zhytomyr

Koupit jízdenky na autobus Praha – Zhytomyr: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Zhytomyr. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Zhytomyr a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Zhytomyr levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 07:00 PrahaZhytomyr

23 hod. 0 min.

Út, Čt, So

08:00 – 07:00 PrahaZhytomyr

23 hod. 0 min.

Út, Čt, So

08:30 – 07:00 PrahaZhytomyr

22 hod. 30 min.

08:30 – 06:30 PrahaZhytomyr

22 hod. 0 min.

St, Čt, So

11:00 – 08:55 PrahaZhytomyr

21 hod. 55 min.

Út

12:00 – 12:35 PrahaZhytomyr

24 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 12:35 PrahaZhytomyr

24 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 13:30 PrahaZhytomyr

25 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 12:35 PrahaZhytomyr

24 hod. 35 min.

Denně

14:30 – 12:30 PrahaZhytomyr

22 hod. 0 min.

Ne

15:00 – 12:30 PrahaZhytomyr

21 hod. 30 min.

So

15:00 – 12:30 PrahaZhytomyr

21 hod. 30 min.

So

19:00 – 20:30 PrahaZhytomyr

25 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Zhytomyr v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Zhytomyr. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací