Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Praha - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Praha – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:30 – 06:30 PrahaZhytomyr

22 godz. 0 min.

Śr, Cz, Sb

08:30 – 07:00 PrahaZhytomyr

22 godz. 30 min.

Pt

11:00 – 08:55 PrahaZhytomyr

21 godz. 55 min.

Wt

12:00 – 13:30 PrahaZhytomyr

25 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 12:35 PrahaZhytomyr

24 godz. 35 min.

Codziennie

12:00 – 12:35 PrahaZhytomyr

24 godz. 35 min.

Codziennie

12:00 – 12:35 PrahaZhytomyr

24 godz. 35 min.

Codziennie

14:30 – 12:30 PrahaZhytomyr

22 godz. 0 min.

Nd

15:00 – 12:30 PrahaZhytomyr

21 godz. 30 min.

Sb

15:00 – 12:30 PrahaZhytomyr

21 godz. 30 min.

Sb

19:00 – 20:30 PrahaZhytomyr

25 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 20:30 PrahaZhytomyr

25 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation