Podle času
Podle ceny

Linka Dortmund - Kardzhali

Odjezdy: 23 Říj, 30 Říj, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Pro, 11 Pro, 18 Pro, 25 Pro
07:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
07:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
08:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:55 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:50 Köln airport Flughafen ZOB
13:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
16:10 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
18:35 München Aut. Nádr., "Hackerbrücke"
21:00 Salzburg P+R Süd
22:40 Linz Industriezeile vis a vis von Haus 84
17:30 Sofia Aut. Nádr., "Serdika"
19:05 Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
19:55 Plovdiv Aut. Nádr. Sud
21:15 Haskovo Centrální аutobusové nádraží
22:10 Kardzhali Aut. Nádr.
Dopravce: ArdaTur
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce
10% Student
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
80% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Dortmund - Haskovo

Popularne kursy z Haskovo

Popularne kursy do Haskovo

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací