Podle času
Podle ceny

Linka 847001 Kiev - Warsaw - Freiburg

07:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:05 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
14:25 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg ZOB am Hbf
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:50 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:35 Kassel Stanice Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:25 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:00 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
16:50 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
17:55 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:30 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:25 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Dopravce: Ecolines

Všechny linky Kiev - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací