• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Kovel

Z-TIME/Pryntsypal/ ahent TDV Kovelske ATP
Odjezdy: 23 Úno, 25 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 10 Bře, 13 Bře, 15 Bře
  1. 08:50Nikopol Aut. Nádr., ul. Elektrometallurgov 37
  2. 10:30Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  3. 12:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  4. 14:55Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  5. 15:55Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  6. 17:25Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  7. 19:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  8. 20:30Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  9. 21:35Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 22:30Zolochiv benzínová stanice Okko, ul. Lvivska 67
  11. 23:45Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  12. 00:50Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
  13. 01:30Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
  14. 02:30Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  15. 02:50Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  16. 03:55Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací