• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Katowice - Vinnytsia (-20%)

  1. 13:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 14:30Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  3. 15:30Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
  4. 16:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 17:30Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  6. 18:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 19:30Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  8. 20:15Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
  9. 21:15Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 01:00Medyka celnice (PL-UA)
  11. 05:00Shehyni celnice (UA-PL)
  12. 07:00Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  13. 09:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  14. 11:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  15. 13:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Ticket must be printed.Promotional tickets are not refundable and the travel date does not change! Bus replacement in Lviv is possible.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež od 13-26 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací