• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Khmelnytskyi

KAS-Trans
Odjezdy: 29 Pro, 30 Pro, 2 Led, 3 Led, 4 Led, 5 Led, 8 Led, 9 Led, 10 Led, 11 Led
  1. 15:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  2. 18:30Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  3. 21:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  4. 23:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  5. 01:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  6. 03:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  7. 04:20Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  8. 05:25Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  9. 06:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 07:30Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
  11. 08:25Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
  12. 08:55Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
  13. 09:45Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  14. 10:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  • Dopravce: KAS-Trans
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported. Passenger must have a printed ticket.
  • Zavazadla: 1ks. (40kg)- zdarma, każdy następny 10% z ceny vstupenka
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    15% Ditě od 6-12 let
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací