Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lvov - Sievierodonetsk

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 17 Června, 19 Června, 21 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 1 Července, 3 Července, 5 Července, 8 Července
  1. 02:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  2. 03:30Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  3. 06:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 08:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 10:35Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 11:15Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauki 1
  7. 16:20Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  8. 18:20Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  9. 19:20Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
  10. 20:45Izium ul. Paromnaja 1
  11. 21:55Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna 47
  12. 22:20Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mašinostroitelej 28
  13. 22:45Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho 231
  14. 23:10Kostiantynivka (Donetsk obl.) pr. Lomonosova 123
  15. 23:50Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv 5
  16. 01:20Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  17. 01:45Sievierodonetsk Aut. Nádr., Khimikiv 61 pl.
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Zavazadla: 1ks.do 50 kg je zahrnut v ceně letenky

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací