Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lvov - Sievierodonetsk

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 17 Kwi, 19 Kwi, 22 Kwi, 24 Kwi, 26 Kwi, 29 Kwi, 1 Maj, 3 Maj, 6 Maj, 8 Maj
  1. 02:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  2. 03:30Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  3. 06:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  4. 08:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  5. 10:35Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  6. 11:15Kyiv Dworzec, pr. Nauki 1
  7. 16:20Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  8. 18:20Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  9. 19:20Chuhuiv ul. Kharkovskaya 133
  10. 20:45Izium ul. Paromnaja 1
  11. 21:55Slaviansk Dworzec PKS, ul. Tsentralna 47
  12. 22:20Kramatorsk Dworzec, bulvar Mashinostroitelej 28
  13. 22:45Druzhkivka Dworzec PKS, ul. Oleksy Tykhoho 231
  14. 23:10Kostiantynivka (Donetsk obl.) pr. Lomonosova 123
  15. 23:50Bakhmut (Donetska obl.) Dworzec PKS, ul. Kosmonavtiv 5
  16. 01:20Lysychansk Dworzec PKS, ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  17. 01:45Sievierodonetsk Dworzec PKS, Khimikiv 61 pl.
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation