• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Sumy

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 22 Úno, 23 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 9 Bře
  1. 09:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 10:30Gorzów Wielkopolski ul. Złotego Smoka, 1
  3. 11:10Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  4. 13:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 17:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 19:45Lublin ul. Nadstawna 1
  7. 20:50Zamosc Čerpací stanice "BP"
  8. 23:59Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 02:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 03:05Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  11. 04:50Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  12. 06:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  13. 07:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 09:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  15. 09:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  16. 11:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  17. 12:00Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  18. 16:00Romny Autobusová Zastávka "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  19. 18:00Sumy Aut. Zastavka Prodejna "Zolotyi Vik", ul. 1 Naberezhnaia r. Strilky, 10
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací