Podle času
Podle ceny

Linka EU0330 Stuttgart - Kiev

Odjezdy: 24 Říj, 28 Říj, 31 Říj, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis
08:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
09:15 Karlsruhe Hbf, ZOB
10:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
12:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
13:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
16:00 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
16:50 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
18:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
20:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Dorohusk celnice (POL-UKR)
08:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
11:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
12:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:50 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
17:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 1ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 5-15 EUR
Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Karlsruhe - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací