Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka EU0330 Stuttgart - Kiev

08:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
09:15 Karlsruhe Hbf, ZOB
09:30 Ulm Hbf., OB, Bussteig 5
10:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
10:45 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
12:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
12:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
13:35 Greding Bahnhofstraße 22
14:45 Nurnberg ZOB
15:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
16:00 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
16:45 Hof Hbf
16:50 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
18:00 Halle ZOB Berliner Brücke / Berliner Str.
18:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
20:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Dorohusk CLO POL-UKR
08:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
11:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
12:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
16:50 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
17:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 1ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 5-15 EUR
Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Karlsruhe - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací