Według czasu
Według ceny

Kurs EU0330 Stuttgart - Kiev

Wyjazdy: 21 Paź, 24 Paź, 28 Paź, 31 Paź, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis
08:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
09:15 Karlsruhe Hbf, ZOB
10:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
12:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
13:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
16:00 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
16:50 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
18:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
20:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Dorohusk cło (POL-UKR)
08:00 Yagodyn cło (UA-PL)
11:00 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
12:00 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
16:50 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
17:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 1 szt. 60x40x40 cm, - za darmo, każdy dodatkowy 5-15 EUR
Informacje dodatkowe: Bilet trzeba wymieniać w autobusie przed lądowaniem
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Karlsruhe - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information