• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Praha - Plzen

TOV Bus Trans International
Odjezdy: 5 Bře, 12 Bře, 19 Bře, 26 Bře, 2 Dub, 9 Dub, 16 Dub, 23 Dub, 30 Dub, 7 Kvě
  1. 06:15Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 08:00Chernivtsi Aut. Nádr. №2, ul. Fastivska, 33B
  3. 09:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  4. 09:30Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  5. 09:55Gorodenka Aut. Nádr., ul. Ševčenko 49
  6. 10:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  7. 12:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  8. 12:45Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  9. 13:30Dolyna Aut. Nádr., ul. Privokzalna, 1
  10. 14:25Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  11. 15:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  12. 18:00Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 18:05Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 22:30Krakow Aut. Nádr. "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  15. 23:59Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  16. 00:30Gorzyczki celnice (PL-CZ)
  17. 00:50Vernovice CLO (CZ-PL)
  18. 01:30Ostrava Vlak. Nádr. "Svinov", ul. Peterkova
  19. 04:40Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  20. 07:50Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  21. 10:00Plzeň Aut. Nádr., ul.Husova 90
  • Dopravce: TOV Bus Trans International
  • Doplňující informace: The ticket can not be printed.Carriage of animals, bicycles, baby stroller is allowed - check with the carrier in advance.
  • Zavazadla: 2 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    20% Děti 13-16 let
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací