• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kamianets-Podilskiy - Praha - Plzen

TOV Bus Trans International
Wyjazdy: 24 Wrz, 1 Paź, 8 Paź, 15 Paź, 22 Paź, 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis
  1. 06:15Kamianets-Podilskiy Dworzec PKS, ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 08:00Chernivtsi Dworzec PKS №2, ul. Fastivska, 33B
  3. 09:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  4. 09:30Sniatyn Dworzec PKS, ul. Vinnichenka, 1
  5. 09:55Gorodenka Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 49
  6. 10:30Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  7. 12:00Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  8. 12:45Kalush Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 15
  9. 13:30Dolyna Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1
  10. 14:25Stryi Dworzec PKS, ul. Vokzalna, 7
  11. 15:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  12. 18:00Krakovets cło (UA-PL)
  13. 18:05Korczowa cło (PL-UA)
  14. 22:30Krakow Dworzec PKS "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  15. 23:59Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  16. 00:30Gorzyczki cło (PL-CZ)
  17. 00:50Vernovice CLO (CZ-PL)
  18. 01:30Ostrava Dworzec PKP "Svinov", ul.Peterkova
  19. 04:40Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  20. 07:50Praha Dworzec PKS "Florenc"
  21. 10:00Plzeň Dworzec PKS, ul. Husova, 90
  • Przewoźnik: TOV Bus Trans International
  • Informacje dodatkowe: Biletu nie można wydrukować.Przewóz zwierząt, rowerów, wózków dziecięcych jest dozwolony - należy wcześniej sprawdzić u przewoźnika
  • Bagaż: 2 szt.do 30kg(60x40x20)-za darmo
  • Rabaty: 10% Studenci (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci 13-16 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation