• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzen - Praha - Kamianets-Podilskiy

TOV Bus Trans International
Odjezdy: 9 Kvě, 16 Kvě, 23 Kvě, 30 Kvě, 6 Června, 13 Června, 20 Června, 27 Června, 4 Července, 11 Července
  1. 12:00Plzeň Aut. Nádr., ul. Husova, 90
  2. 14:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  3. 17:30Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  4. 19:40Ostrava Vlak. Nádr. "Svinov", ul. Peterkova
  5. 20:10Vernovice CLO (CZ-PL)
  6. 20:25Gorzyczki celnice (PL-CZ)
  7. 21:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  8. 22:30Krakow Aut. Nádr. "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  9. 04:30Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 06:30Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 07:40Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 09:35Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  13. 10:20Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  14. 11:05Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  15. 11:50Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  16. 12:50Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  17. 13:30Gorodenka Aut. Nádr., ul. Ševčenko 49
  18. 14:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  19. 15:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  20. 15:30Chernivtsi Aut. Nádr. №2, ul. Fastivska, 33B
  21. 17:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Dopravce: TOV Bus Trans International
  • Doplňující informace: The ticket can not be printed.Carriage of animals, bicycles, baby stroller is allowed - check with the carrier in advance
  • Zavazadla: 2 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    20% Děti 13-16 let
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací