• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Plzen - Praha - Kamianets-Podilskiy

TOV Bus Trans International
Wyjazdy: 1 Mar, 8 Mar, 15 Mar, 22 Mar, 29 Mar, 5 Kwi, 12 Kwi, 19 Kwi, 26 Kwi, 3 Maj
  1. 14:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 17:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 19:40Ostrava Svinov Dworzec kolejowy, ul.Peterkova
  4. 20:10Vernovice CLO (CZ-PL)
  5. 20:25Gorzyczki cło (PL-CZ)
  6. 21:00Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  7. 22:30Krakow Dworzec Autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego, 15
  8. 04:30Korczowa cło (PL-UA)
  9. 06:30Krakovets cło (UA-PL)
  10. 07:40Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 09:35Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  12. 10:20Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  13. 11:05Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  14. 11:50Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  15. 12:50Kolomyya Rondo w pobliżu dworca autobusowego, ul. Antonenka-Davydovycha 15
  16. 13:30Gorodenka Dworzec autobusowy, ul. Shevchenko49
  17. 14:00Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  18. 15:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  19. 15:30Chernivtsi Dworzec PKS №2, ul. Fastivska 33B
  20. 17:00Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Przewoźnik: TOV Bus Trans International
  • Informacje dodatkowe: Biletu nie można wydrukować.Przewóz zwierząt, rowerów, wózków dziecięcych jest dozwolony - należy wcześniej sprawdzić u przewoźnika
  • Bagaż: 2 szt.do 30kg(60x40x20)-za darmo
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci w wieku 13-16 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation