• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Plzen - Praha - Kamianets-Podilskiy

TOV Bus Trans International
Wyjazdy: 16 Maj, 23 Maj, 30 Maj, 6 Cze, 13 Cze, 20 Cze, 27 Cze, 4 Lip, 11 Lip, 18 Lip
  1. 12:00Plzeň Dworzec PKS, ul. Husova, 90
  2. 14:00Praha Dworzec PKS "Florenc"
  3. 17:30Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  4. 19:40Ostrava Dworzec PKP "Svinov", ul.Peterkova
  5. 20:10Vernovice CLO (CZ-PL)
  6. 20:25Gorzyczki cło (PL-CZ)
  7. 21:00Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, 1
  8. 22:30Krakow Dworzec PKS "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  9. 04:30Korczowa cło (PL-UA)
  10. 06:30Krakovets cło (UA-PL)
  11. 07:40Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  12. 09:35Stryi Dworzec PKS, ul. Vokzalna, 7
  13. 10:20Dolyna Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1
  14. 11:05Kalush Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 15
  15. 11:50Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  16. 12:50Kolomyya Rondo w pobliżu dworca autobusowego, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  17. 13:30Gorodenka Dworzec autobusowy, ul. Shevchenko49
  18. 14:00Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  19. 15:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  20. 15:30Chernivtsi Dworzec PKS №2, ul. Fastivska, 33B
  21. 17:00Kamianets-Podilskiy Dworzec PKS, ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Przewoźnik: TOV Bus Trans International
  • Informacje dodatkowe: Biletu nie można wydrukować.Przewóz zwierząt, rowerów, wózków dziecięcych jest dozwolony - należy wcześniej sprawdzić u przewoźnika
  • Bagaż: 2 szt.do 30kg(60x40x20)-za darmo
  • Rabaty: 10% Studenci (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci 13-16 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation