• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskyi - Kostrzyn nad Odrą

Pal Tour
Odjezdy: 28 Července, 30 Července, 1 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 10 Srp
  1. 14:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  2. 14:50Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
  3. 15:15Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul. Kniazia Ostrozkoho, 2
  4. 15:50Iziaslav rozcestí na trase P05
  5. 16:10Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose, 42
  6. 16:40Slavuta Aut. Nádr., pl. Shevchenka, 13
  7. 17:10Netishyn Restaurace "Khutorok", ul. Staronetishynska, 47
  8. 17:25Ostrog Památník Války-internacionalisté
  9. 18:00Shumsk ul. Ukrainskaya 1
  10. 18:30Kremenets Aut. Nádr., ul. Dubenska, 138
  11. 22:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 23:30Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 23:50Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 03:50Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 05:20Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 07:10Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  17. 08:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  18. 09:35Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  19. 11:15Nowa Sol ul. Zjednoczenia, 19
  20. 12:05Zielona Gora ul. Dworcowa, 1
  21. 13:05Slubice ul. Transportowa 8
  22. 13:35Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  • Dopravce: Pal Tour
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: free, not later than 3 hours before departure, no more than 5 times. Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles, baby-prams and wheelchairs only in folded condition - 350 UAH / 50 PLN.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. (100x50x30) a příruční zavazadla do 10 kg. (40x30x30) - zdarma. Každé další ks. do 30 kg. (60x40x40) - 150 UAH / 20 PLN.
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti
    10% Skupina 7 a více osob
    20% Invalida
    30% Děti 0-7 let
    50% Děti 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací