DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 000333 Zaporizhia - Kharkiv - Krakow - Praha

Musil Tour
Odjezdy: 24 Dub, 25 Dub, 27 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 4 Kvě, 8 Kvě, 9 Kvě, 11 Kvě, 15 Kvě
  1. 15:00Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  2. 18:00Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  3. 20:30Krasnohrad Aut. Nádr.
  4. 23:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  5. 01:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  6. 03:30Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  7. 04:00Pyriatyn Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
  8. 08:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  9. 10:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  10. 12:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 16:00Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
  12. 17:00Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 18:00Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 19:30Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  15. 22:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  16. 23:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  17. 01:30Ostrava Zastavka na znamení
  18. 03:00Olomouc Zastavka na znamení
  19. 04:30Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  20. 07:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: Musil Tour
  • Doplňující informace: Carriage of animals is possible, extra pay - 50% of ticket price.
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 200CZK /150UAH /20PLN
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Cestující od 60 let
    50% Ditě od 5-12 let
    80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací