DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wejherowo - Kharkiv

GREENLINES Sp z o.o/EWHD
Odjezdy: 1 Dub, 8 Dub, 12 Dub, 22 Dub, 26 Dub, 3 Kvě, 6 Kvě, 8 Kvě, 10 Kvě, 13 Kvě
  1. 20:10Wejherowo Aut. Nádr. ul. Kwiatowa, 15
  2. 21:10Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  3. 22:05Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  4. 00:40Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  5. 03:50Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  6. 06:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 09:05Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 11:35Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 13:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 15:25Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  11. 16:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  12. 19:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 22:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 03:20Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  15. 05:20Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací