• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Slupsk

TocoBus
Odjezdy: 25 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp
  1. 01:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 02:40Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 04:15Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  4. 05:00Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  5. 06:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  6. 08:20Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  7. 11:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 12:40Lityn Aut. Nádr., ul. B. Khmelnytskoho, 7 (Radianska)
  9. 14:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 14:50Volochysk Obchvat dálnice, křižovatka ul. Kopaczivska a Obizdna
  11. 15:10Pidvolochysk Obchvat dálnice, cerpací stanice "Liuks"
  12. 16:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  13. 16:50Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  14. 19:00Lviv Placené parkování poblíž pizzerie "Pizza 0-24", ul. Chernivetska, 21 (Vlak. Nádr.)
  15. 21:40Hrushiv celnice (UA-PL)
  16. 21:50Budomierz celnice (PL-UA)
  17. 23:05Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  18. 01:35Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  19. 03:30Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  20. 05:00Wloclawek ul. Węglowa 13, 87-810, parkování
  21. 06:00Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego, 26
  22. 06:40Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  23. 07:50Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  24. 09:20Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  25. 09:45Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  26. 11:45Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  • Dopravce: TocoBus
  • Doplňující informace: Possible route transfer. Folded bicycles and child strollers can be transported in case of free space. Check with the carrier for information. Animals are forbidden. All passengers are insured during the trip.
  • Zavazadla: 2ks.(20x40x60)zdarma. Další zavazadla, pokud je k dispozici volný prostor. Maximálně 50 kg / osoba.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací