Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Gdansk

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 28 Kvě, 30 Kvě, 1 Června, 3 Června, 5 Června, 7 Června, 9 Června, 11 Června, 13 Června, 15 Června
  1. 17:40Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 19:10Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 20:30Kobleve Aut. Nádr. "Koblevo-Kurort", ul. Morska 149
  4. 20:50Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr. ul. Khimikiv 11
  5. 22:00Odessa Aut. Nádr., "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  6. 22:10Odessa Aut. Nádr. "Starosennaya", ul. Starosennaya 1a, 2
  7. 22:30Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  8. 02:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  9. 02:30Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  10. 03:00Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  11. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  12. 06:20Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  13. 07:00Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  14. 09:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  15. 10:30Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  16. 10:45Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  17. 11:50Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  18. 12:55Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  19. 14:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  20. 15:00Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  21. 18:05Shehyni celnice (UA-PL)
  22. 18:10Medyka celnice (PL-UA)
  23. 18:55Jaroslaw Benzínová stanice ORLEN, ul. Pruchnicka, 5
  24. 20:10Nisko Plac Wolności
  25. 20:40Stalowa Wola Aut. Nádr., ul.Okulickiego 3
  26. 21:30Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  27. 22:00Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  28. 23:10Kielce ul. Czarnowska 12
  29. 00:30Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
  30. 01:10Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  31. 01:55Kutno ul. Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
  32. 02:50Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  33. 03:30Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  34. 04:20Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  35. 05:30Grudziadz Gas station Orlen, road DK91,near Wiąg
  36. 07:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Student (ISIC)
    15% Skupina 5 osob
    20% Děti 7-15
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací