• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Koszalin

Orionbus
Odjezdy: 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis, 9 Lis, 11 Lis
  1. 22:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 23:45Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 23:59Mykolaiv Aut. Nádr. "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  4. 01:15Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  5. 01:50Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  6. 02:40Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. M. Vingranovskogo, 8
  7. 04:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  8. 07:55Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  9. 09:55Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 12:05Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  11. 14:50Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 17:05Rava Ruska celnice (UA-PL)
  13. 17:10Hrebenne celnice (PL-UA)
  14. 22:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  15. 01:00Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  16. 04:10Torun Aut. Zastavka, plac 18 Stycznia, 4
  17. 05:20Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  18. 08:30Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  19. 09:05Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  20. 09:50Lebork ul. Dworcowa 5
  21. 10:40Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  22. 11:40Koszalin Aut. Nádr, ul. Zwyciestwa, 1
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price). Bus Van Hool.
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých kg. - příplatek 30 UAH
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti (ISIC)
    30% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací